![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 15597035
*
nr 1559 7035
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 210/260 "frikorten". Färglitografi, bildmått: 33x46cm, yttermått inklusive ram: 46x60cm
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 augusti 2023
kl 20:26:44
- Konstnär/Designer
Lars Hofsjö
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Läs mer om Lars Hofsjö
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 33x46cm färglitografi grafik lars hofsjö litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:49
-
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 19:08
*
Lars Hofsjö
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Läs mer om Lars Hofsjö
nr 1559 7035
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Signerad, numrerad 210/260 "frikorten". Färglitografi, bildmått: 33x46cm, yttermått inklusive ram: 46x60cm
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 augusti 2023 |
- Konstnär/Designer
Lars Hofsjö
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk mÃ¥lare, konsthantverkare och skulptör.Läs mer om Lars Hofsjö
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bildmått: 33x46cm färglitografi grafik lars hofsjö litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:32 -
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 18:49 -
5142 Färglitografi
Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsik..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
1 juli kl 19:08